Zákaznické služby

Zákaznické služby

Přestože je řeč o nízkonákladové letecké společnosti, svým zákazníkům vychází maximálně vstříc.

WIZZ Flex

  • Pokud si zakoupíte službu Wizz Flex můžete změnit datum, čas a trasu vašeho letu přes internet kolikrát budete potřebovat 3 hodiny před plánovaným odletem. Tato služba je k dispozici pro nové rezervace, ne pro změnu jména nebo pro skupinové rezervace, taktéž třeba doplatit rozdíl v ceně letu.

WIZZ Priority Boarding

Lezou vám na nervy dlouhé řady před nástupem do letadla? Wizzair to vyřešil za vás, stačí si zakoupit službu přednostního nástupu na palubu letadla. Službu si můžete zakoupit online, telefonicky nebo na letišti. Tato služba vam nabízí tyto výhody:

  • Pokud se bude jednat o přímý nástup do lietadba, budete vyzváni jako první, abyste se dostavili k bráně a nastoupili přednostně na palubu letadla
  • Pokud k letadlu bude potřebná přeprava autobusem, v autobuse budete mít vyhrazenou přední část autobusu a po příjezdu k letadlu se nejprve otevřou přední dveře autobusu a tak vám bude umožněn přednostní vstup na palubu.

WIZZ Privilege Pass

  • Jde o roční členský program, za 99 eur, který je určen pro zákazníky, kteří často létají a ocení pohodlí. V’daka této službě zákazníci společnosti Wizzair nemusí čekat při nástupu na palubu, spěchat se za nejlepšími sedadly či dělat si starosti s omezeními na příruční zavazadlo.

Letecká spoločnosť vychádza v ústrety pre skupiny cestujúcich, rodinu či firmy

 

WIZZ Pro Skupiny

  • Pokud se vydáte na cestu alespoň 11 cestující, můžete využít nabídky skupinové rezervace. Taková rezervace přináší řadu výhod. Jména cestujících můžete nechat otevřené a uvést je až 72 hodin před odletem, počet pasažérů můžete zvýšit až o 10% při zachování původní ceny, 30% z ceny zaplatíte při rezervaci, zbytek můžete zaplatit až 30 dní před odletem.
  • Navíc Wizzair nabízí 20% slevu pro šudentov nebo seniory. Skupina má nárok na 20% študenstskú slevu, pokud 90% členů jsou studenti mladší 25 let. Skupina seniorů si může 20% slevu uplatnit pokud je 90% členů skupiny starších 65 let.

WIZZ Pro Rodinu

  • Letecká společnost dbá na to, aby se všichni členové rodiny cítili během letu pohodlně hlavně pokud pokud cestujete s malými dětmi. Proto svým zákazníkům nabízejí služby, které cestování mohou ulehčit a zpříjemnit, jsou to služby: WIZZ Discount Club, WIZZ Flex, WIZZ Priority Boarding.

WIZZ Pro Firmy

  • Pracovní lety s WIZZ Air budou mnohem příjemnější se službami WIZZ Flex -umožňují změnit trasu a datum bez jakýchkoliv poplatků navíc.
  • Pokud si chcete zajistit rychlejší rezervaci, zvolte službu PLUS Fare a získejte za zvýhodněnou cenu balíček se službami:

-služby WIZZ Flex pro flexibilní změnu letu

-predplatený poplatek pro check-in na letišti nebo online check-in

-WIZZ Priority Boarding přednostní nástup

-volný výběr sedadel, včetně sedadel v prvních řadách a sedadel s větším prostorem pro nohy

-1 velkí příruční zavazadlo

-1 zavazadlo do podpalubí až do 32 kg